[object Object]
[object Object]
Ми розглянемо, де саме ви "застрягли", що блокує ваш перехід у доросле життя.
Здається, якщо діти не відокремилися від батьків, то стосунки мають бути хорошими.
Люди, які не пройшли етап сепарації, в результаті мають гірше спілкування через пригнічену агресію, прикриту ввічливістю.
Де сепарація відбулася і всі одне від одного відокремилися, там менше напруги.
Немає тиску на почуття провини, моралізаторських шантажів та маніпуляцій.
Що дає сепарація?
Кому це потрібно?