[object Object]
[object Object]
Кожна дитина , не залежно від її віку, має пройти шлях від повної залежності від мами до здатності забезпечувати своє існування та розпоряджатися своєю долею.
З кожним роком відбувається розширення зони самостійності та відповідальності дитини.
Вона приймає все більше рішень, стикається з їхніми наслідками, проходить кризи, набуває досвіду, поступово стає незалежним у різних аспектах свого життя.
Здається, якщо діти не відокремилися від батьків, то стосунки мають бути хорошими.
Люди, які не пройшли етап сепарації, в результаті мають гірше спілкування через пригнічену агресію, прикриту ввічливістю.
Де сепарація відбулася і всі одне від одного відокремилися, там менше напруги. Немає тиску на почуття провини, моралізаторських шантажів та маніпуляцій.
Що дає сепарація?
Кому це потрібно?
Доєднуйтеся до он-лайн семінаруу
"СЕПАРАЦІЯ"
17 жовтня 2025р. 0 19.00
Теорія +
практика
Вивчаємо техніку "Емоційне злиття"
Опановуємо алгоритм роботи методу "Сепарація"
Початок о 19.00. Тривалість три години.З теорією і практикою знайомить Лариса Олійник
Практика + терапія
Робота в навчальних практичних групах під наглядом куратора Школи
Шість годин роботи в навчальних групах по пʼять учасників.
Кожна зустріч триває не більше двух годин, час і день узгоджується з групою.
В групі учасники поєднують в роботі власну практику методу та техніки з можливістю особистої терапії.
Завершуюча зустріч
Запитання та відповіді. Вручення сертифікатів.
ОПЛАТИТИ ТА ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ